Open Chaams Kampioenschap (Funklasse)

Schrijf je in voor de funklasse via info@8vanchaam.nl

Start 15.30 uur. Afstand 27 km = 6 ronden.
Er zijn drie uitslagen: 1-2-3 Open Chaams Kampioenschap, 1-2-3 Chaamse deelnemers en
1-2-3 dames.
Het startschot wordt gelost door Dhr Ad Kusters, directeur dorpsbrouwerij
De Pimpelmeesch Chaam.

nr Naam Woonplaats
1 Rik van Aaken Eersel
2 Kevin Aernouts Zundert
3 Niels Ansems Breda
4 Henk van Beckhoven Chaam
5 Jeroen van Beijsterveldt Gilze
6 Ad Bernaerts Baarle-Nassau
7 Ronald van Blerck Rijsbergen
8 Marno de Block Chaam
9 Rick Boeren Etten-Leur
10 Marc Bossers Loosbroek
11 René van den Broek Chaam
12 Wijnand de Bruijn Meer B
13 Aron de Bruin Breda
14 Aart Burggraaf Groot-Ammers
15 Ton Damen Alphen NB
16 Jip Damen Rijen
17 Janjulius van Dijke Bergen op Zoom
18 Merijn van Dongen Chaam
19 Henri van Dongen Ulicoten
20 Niels Donkers Chaam
21 Joost van Eil Chaam
22 John Franken Zevenbergen
23 Harm Geerts Baarle-Hertog (B)
24 Sam Geerts Baarle-Hertog (B)
25 Guido van der Gracht Breda
26 Johan van Hagen Wateringen
27 Luc Heestermans Utrecht
28 Martijn Hendriks Baarle-Nassau
29 Hanne van der Hoek Amsterdam
30 Camiel van den Hout Breda
31 Bas van den Hoven Tilburg
32 Michel de Jong Etten-Leur
33 Jos de Jong Baarle-Nassau
34 Teun de Jong Baarle-Nassau
35 Martin van Kempen Den Hout
36 Niels Knevels Breda
37 Pim Kroon Gilze
38 Joris Kusters Amsterdam
39 Mark Laarhoven Gilze
40 Frank Langen Teteringen
41 Nard Louws Gilze
42 Berrie Martens Chaam
43 Maarten Molenaar Tienhoven a/d Lek
44 Robert van der Nap Galder
45 Joost Neijssen Werkhoven
46 Allart Nugteren Chaam
47 Maarten Oprins Gilze
48 Valentijn Overtoom Oosterhout
49 Johan Pelkmans Alphen NB
50 Erwin Rijkers Hapert
51 Ward Rombouts Meer (B)
52 Jeroen Rovers Breda
53 Rob Rowaan Made
54 Twan Schalk Rijsbergen
55 Erwin Schalk Rijsbergen
56 Carlo Schierbeek Spijkenisse
57 Jurgen Schrik Rijen
58 Johan Schuit Chaam
59 Stefano Secci Tilburg
60 Frank van Tetering Terheijden
61 Rob van Tilburg Alphen NB
62 Kevin Verdam Utrecht
63 Siep Verhees Chaam
64 Kees Verheijen Chaam
65 Luuk Verkooijen Breda
66 Frederiek Vermeulen Etten-Leur
67 Jeffrey Verschuren Raamsdonksveer
68 Jeroen Verstegen Prinsenbeek
69 Frits van der Westerlaken Chaam
70 Kris Wijnants Merksplas (B)
71 Jurgen Wildhagen Chaam
72 Daniël Wouters Gilze
73 Stefan de Boer Breda
74 Davy Broos Made
75 Harm van de Corput de Bilt
76 Tommy Damen Breda
77 Wouter van den Ende Naaldwijk
78 Vincent de Groot
79 Paul Grootswagers Wageningen
80 Marcel den Haan
81 Kristof Janssens Hoogstraten B
82 Joop Laarhoven Sprang Capelle
83 Gerben van Raak Chaam
84 Peter van Rijn Gilze
85 Wouter Sterkens Meer B
86 Ward Verschueren Meer B
87 John Zwinkels Maasland ZH
88
Dames
102 Maartje van Gestel Breda
103 Svajūnė Kyburyt Meer  B
104 Marissa Meijer Chaam

About Author

MarianMaakt