Categorie: Deelnemers

Professionals

Start … uur. Afstand 90 km = 20 ronden. Het startschot wordt gelost door … RUGNR NAAM rugnr Alpecin-Fenix rugnr Metec-Solarwatt P/B mantel 1 Mathieu van der Poel 20 Jaap Roelen 2 21 Team Ukyo Jumbo Visma 22 Raymond Kreder 3 Pascal Eenkhoorn 23 4 Sam Oomen 5 Timo Roosen 6 24 25  Ineos Granadiers […]

Elite vrouwen & beloften

nummer deelnemer woonplaats 1 Rienke Boonstra Nieuwkoop 2 Marit Cent Goor 3 Lieske Coumans Tilburg 4 Anneke Dijkstra Heerenveen 5 Nora Entius Utrecht 6 Hanneke de Goeje Leiden 7 Melissa Hofman Pijnacker 8 Juul Hubert Leidschendam 9 Noa Jansen Oosterhout Nb 10 Sanne Jongenelen Hoogerheide 11 Rosan Koper Heemskerk 12 Paulien Koster Meppel 13 Dèvon […]

Open Chaams Kampioenschap (Funklasse)

nummer deelnemer woonplaats 1 René van der Kooij Breda 2 Patrick van den Bos Tilburg 3 Rein Valeton Culemborg 4 Christiaan Smeenk Voorschooten 5 Ward Rombouts Meer (B) 6 Jochen van Rooij Chaam 7 Merijn van Dongen Chaam 8 Jur Verhees Chaam 9 Bas Duvé Den Hoorn 10 Maaike Frijters Gilze 11 Timo Bernaerts Alphen […]

Elite mannen & beloften

nummer deelnemer woonplaats 1 Jord Baak Dronten 2 Igor Baars Nieuw Vennep 3 Björn Bakker Heerenveen 4 Bas van Belle Sittard 5 Tijs van den Bemt Hoogerheide 6 Carlo van den Berg Maasland 7 Floris-Jan van den Berge Nieuwkoop 8 Hein Biemans Hoeven 9 Hermen Bode Giessenburg 10 Patrick Bos Twello 11 Tim den Braber […]

Junioren

nummer deelnemer woonplaats 60 Bodhi de Baat Nieuw-Vossemeer 61 Sem Beentjes Limmen 62 Jesper Beiboer Zegveld 63 Matthijs Bink Rijen 64 Jelte Buur Akersloot 65 Jens Driessen Well 66 Daan van den Eijnden Prinsenbeek 67 Matthijs Feringa Breda 68 Giel de Geus Oosterhout 69 Thijmen van der Giessen Boskoop 70 Tycho van Gijsel Axel 71 […]

Amateurs

rugnr Naam woonplaats nummer deelnemer woonplaats 1 Martijn Alberts Breda 2 Guido Benthem Velp 3 Minnard Berkhoff Rijssen 4 Arjan Blaauw Doornspijk 5 Hidde Buur Arnhem 6 Rein Cobussen Wijchen 7 Martijn Colsen Prinsenbeek 8 Nick van Diest Alphen aan den Rijn 9 Fabian van Eis Loosdrecht 10 Roel van Gameren Veghel 11 Arie van’t […]

Junior vrouwen / Nieuwelingen meisjes

rugnr Naam woonplaats 60 Ava Alleblas Den Hoorn 61 Zara Ansems Lage Zwaluwe 62 Lisa van Belle Zoetermeer 63 Esmee Blok Olst 64 Mayke Blok Olst 65 Judith van Duin Hoogwoud 66 Evi Freij Hellevoetsluis 67 kaylie van Gaalen Heesch 68 Dewy van Gijsel Axel 69 Britt de Grave Tholen 70 Benedicte Heinsman Apeldoorn 71 […]

Nieuwelingen jongens

  rugnr Naam Woonplaats 1 Mees Alting Oisterwijk 2 Willem o Connor Cork 3 Jaro Danklof Rosmalen 4 Lucas Demuyt Boekel 5 Jente Derksen Haalderen 6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek 7 Tyler Eyk Amsterdam 8 Floris Hament Voorburg 9 Bas van Heeswijk Schijndel 10 Finn Hoefmans Alphen Nb 11 Bram Jansen Lexmond 12 Phillip […]